top of page

Łatwe i Efektowne Dekorowanie Stołu

14/07/2020

przez Agnieszka

Trzy miesiące w kwarantannie i to zaraz po przeprowadzce były z jednej strony najlepszym co mogło nas spotkać, a z drugiej pewnego rodzaju ograniczeniem. Przeprowadziliśmy się w lutym i zanim dobrze zdążyliśmy się urządzić weszliśmy w fazę lockdown’u. Nie zdążyliśmy zaprosić znajomych, pochwalić się mieszkaniem i miło spędzić czasu. Teraz, kiedy w Wielkiej Brytanii spotkania towarzyskie w czterech ścianach są znowu dozwolone nadszedł czas na „parapetówkę”. W gronie najbliższych, wreszcie będziemy mieć czas nacieszyć się nowym otoczeniem.

2.png

Tu pojawiają się nowe wyzwania. Zanim poszliśmy na swoje, zawsze wyobrażałam sobie jak wspaniale musi być wydawać swoje małe przyjęcia, gotować dla przyjaciół i dbać o wystrój mieszkania. Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami, tym w jaki sposób na tą okazję urządziłam, najważniejszy element każdej kolacji, czyli stół. 

Z pomocą przyszedł Pinterest, na którym zawsze znajduję najwięcej inspiracji. Jednak oprócz aspektów wizualnych, wszystko na stole musi być ułożone w sposób przemyślany i wygodny, bo komfort gości to podstawa.

3.png
5.png
4.png

Na tą okazję postanowiłam użyć zastawy w pięknym atramentowym kolorze z Ikea, a do niej złotych sztućców marki Ambition. Złoty zestaw był moim marzeniem już od dłuższego czasu, które spełnili moi kochani rodzice w czasie ostatnich Świąt Bożego Narodzenia. Resztę dodatków postanowiłam utrzymać w neutralnych odcieniach, dla ładnego i kontrastowego efektu. 

8.png
7.png
1.png
bottom of page