top of page

Le Mini Macaron: Żelowe Paznokcie

W Domowym Zaciszu

08/07/2020

przez Agnieszka

19.jpg

W dzisiejszym poście chciałabym pokazać Wam moje kolejne odkrycie czasu kwarantanny. Byłam w zasadzie zmęczona ciągłym malowaniem paznokci zwykłymi lakierami, które już po kilku dniach nie wyglądały za dobrze. Na Instagramie zauważyłam markę Le Mini Macaron, która produkuje zestawy do żelowych paznokci do wykonania w domowym zaciszu i postanowiłam spróbować swoich sił. W zestawie startowym otrzymujemy lakier żelowy, małą lampę UV, która wygląda jak mały makaronik, kabel USB, pilniczek, mały przyrząd do usuwania skórek, instrukcję oraz 10 wacików to usuwania żelu. Zestaw jest dość bogaty, uroczo zapakowany, a wszystkie elementy wykonane bardzo estetycznie.

IMG_0032.jpg

Instrukcja w języku angielskim jest na prawdę prosta i przystępna, a na Instagramie i stronie internetowej Le Mini Macaron znajdziecie wiele praktycznych wskazówek, które ułatwią Wam wykonanie pięknych paznokci. Ja również nagrałam mały tutorial, na którym krok po kroku pokazuje jak należy wykonywać manicure żelowy według LMM. Jest on dostępny przez 24h na moich relacjach na Instagramie i Facebooku, a także zostanie zapisana w moich wyróżnionych relacjach na Instagramie (@agnieszka_mrowka).

18.jpg

Tutaj chciałabym podzielić się z Wami moimi wrażeniami po wykonaniu moich pierwszych paznokci, a także po ponownym użyciu. Moje pierwsze spotkanie z LMM wspominam nieźle, nie idealnie , ale to całkowicie ze swojej winy. Byłam dość podekscytowana kiedy paczka do mnie przyszła, więc postanowiłam od razu wypróbować nowy gadżet. Nie przygotowałam się do tego odpowiednio i już po kilku dniach odczułam tego efekt. Lakier po prostu wstał z moich paznokci i zaczął schodzić. Dostałam nauczkę, aby kolejnym razem dobrze się przygotować i nigdzie się nie spieszyć. Przed kolejną próbą obejrzałam kilka tutoriali przygotowanych przez markę i muszę przyznać, że ich porady naprawdę ułatwiły mi pracę z produktem. Za drugim razem obyło się już bez wstającego żelu, a paznokcie za tym i każdym kolejnym razem trzymam około 2 tygodni. Sądzę, że trzymałyby się nawet dłużej, jednak moje paznokcie szybko rosną, a odrost wygląda po prostu nieestetycznie.

IMG_0026.jpg

Co do samego żelu, ja wybrałam odcień Milkshake z dwóch powodów. Po pierwsze uważam, że biały lakier to must have na lato, bo świetnie wygląda z opaloną skórą, a po drugie w zestawie z nim była najładniejsza moim zdaniem lampa UV w zestawieniu bieli i złota. Jest bardzo elegancka, ale też poręczna i z łatwością możemy zabrać ją w podróż lub po prostu wrzucić do torebki. 

W Polsce produkty LMM dostępne są na lookfantastic.pl ale można kupić je również z oficjalnej strony marki w walucie euro. Lakiery możecie kupować oddzielnie tak jak waciki do usuwania żelu, które w dość przystępnej cenie dostępne są w paczkach po 100 sztuk. Poniżej kilka moich ulubionych odcieni dostępnych obecnie w Polsce.

Zrzut ekranu 2020-07-7 o 18.28.17.png
Zrzut ekranu 2020-07-7 o 17.20.35.png
Zrzut ekranu 2020-07-7 o 17.19.31.png
Zrzut ekranu 2020-07-7 o 17.17.55.png
Zrzut ekranu 2020-07-7 o 17.21.40.png

To wszystko na dzisiaj! Nie zapomnijcie zajrzeć na mój Instagram @agnieszka_mrowka oraz Facebook Vanilla Sparks, gdzie możecie znaleźć instrukcję jak radzić sobie z produktami Le Mini Macaron krok po kroku.

bottom of page