top of page

Style Edit: Bufiaste Rękawy

26/05/2020

przez Agnieszka

2.jpg

Lato 2020 będzie inne niż zwykle, co nie znaczy, że powinnyśmy rezygnować z kupna letnich sukienek i dodatków. Nie pokażemy się w nich może na zagranicznych wakacjach, ale będą też idealne na weekendowy spacer do parku. 

3.jpg
7.jpg
6.jpg
8.jpg

Według mnie najgorętszym trendem tego lata, który wydaje się odpowiedni na każdą okazję są bufiaste rękawy, i to w każdej formie. Nie ważne czy przy sukience, bluzce, czy kombinezonie, zawsze dodają uroku i elegancji. Bufiaste rękawy pozwalają na zabawę formą i wprowadzają ciekawy element do każdej stylizacji, nawet najprostszej. 

Ja postawiłam na dość prostą w formie sukienkę z H&M z ciekawym dekoltem, który może być głębszy lub płytszy w zależności od potrzeb. W wyborze ważne dla mnie było z jakiego materiału wykonana jest sukienka, bo to w głównym stopniu wpływa na to jak będzie się układać. Ta konkretna wykonana jest w 100% z recyklingowanej bawełny, więc jest idealna na lato. Warto zwrócić uwagę na rodzaj i właściwości użytego materiału, przewiewność, a także, czy dana rzecz będzie łatwa w utrzymaniu w czystości (warunki prania i prasowania). Warto więc czytać opisy na stronie internetowej sklepu. 

14.jpg
9.jpg
10.jpg
12.jpg
15.jpg

Poniżej znajdziecie zestawienie moich ulubionych produktów z bufiastymi rękawami dostępnych online!

moja.png
1.png
2.png
4.png
3.png
5.png
8.png
bottom of page